Nasze KANTORY WYMIANY WALUT istnieją na Krakowskim rynku walutowym od 1993 roku. Mają więc już 20-to letnią tradycję, wyrobioną renomę i pozycję.

Na przestrzeni 20 lat udało się nam znaleźć dobrych , stałych klientów, którzy z usług kantoru "Grodzki" korzystają od lat. Są to głównie klienci indywidualni. Ten czas to również okres budowania tradycji, wyrabiania renomy i pozycji na rynku oraz wyrobienia dobrych nawyków obsługi klientów o czym świadczy ciągłość istnienia firmy bez względu na wahania koniunktury.

Wieloletnie istnienie firmy potwierdza jej wiarygodność, prężne działanie, elastyczność i umiejętność dostosowania się do potrzeb rynku.

Atutem firmy gwarantującym sukces jest wykwalifikowany, profesjonalny personel, przeszkolony z zakresu prawa dewizowego i sposobów rozpoznawania autentyczności banknotów. Wszystkie te czynniki gwarantują państwu fachową i uczciwą obsługę.

Siedzibą kantoru grodzkiego jest ulica Pijarska 21.
Ta piękna, historyczna uliczka wzdłuż murów obronnych dawnego Krakowa oraz słynnej Bramy Floriańskiej jest jedną z najczęściej uczęszczanych ulic prowadzących na Krakowski Rynek. Dzięki takiej lokalizacji zawsze łatwo do nas Trafić zarówno w drodze do teatru jak i idąc "na maka".


Dzięki przemyślanej strategii długo planowej oraz rozsądnym inwestycjom nasza firma otworzyła dla Państwa drugi profesjonalny Kantor walutowy Akcent. Nowe miejsce napełniliśmy wieloletnim doświadczeniem i mamy nadzieję, że wybrana przez nas lokacja sprosta wymaganiom naszych klientów.
Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją obydwu naszych punktów.

W internecie istniejemy od 2007 roku.